Back to Top
 

   XXIX МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ДВИГУНОБУДІВНИКІВ
ЗАПРОШУЄ УЧАСНИКІВ

 
 
 

XXIX Міжнародний конгрес двигунобудівників запрошує взяти участь представників підприємств, компаній, наукових організацій, університетів чия діяльність пов’язана з проектуванням, виробництвом, експлуатацією, продажем, обслуговуванням та ремонтом, виробництвом запчастин, моніторингом та діагностикою газотурбінних та поршневих двигунів, компресорного та насосного обладнання, машин та машин.ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯZoom підключення до онлайн-конференції

 
 
 
 

ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ

 
 
 
 

ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗІ СВІТОВИМИ ТЕНДЕНЦІЯМИ

Участь у конгресі провідних наукових та освітніх інститутів, конструкторських бюро, а також виробників обладнання дасть змогу учасникам бути в курсі всіх останніх світових тенденцій у машинобудівній галузі. Ознайомитись з перспективами розвитку, новими проектами та розробками.

 
 
 
 

МОЖЛИВІСТЬ ПРЕДСТАВИТИ НОВІ РОЗРОБКИ

Учасники конгресу мають унікальну можливість представити свої нові розробки до уваги широкого кола професіоналів машинобудівної галузі. Це дасть можливість отримати відгуки про свої розробки з перших рук, обговорити конкурентні переваги та знайти партнерів чи замовників.

 
 
 
 

ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ МАРКЕТИНГУ

Участь у конгресі дозволить провести ефективну маркетингову компанію своєї продукції чи послуг. При мінімальних витратах ви зможете донести свої пропозиції до максимально можливої кількості зацікавлених осіб, своєї цільової аудиторії.

 
 
 
 

ПОШУК ПАРТНЕРІВ І ВСТАНОВЛЕННЯ ДІЛОВИХ ЗВ’ЯЗКІВ

Тісне спілкування між учасниками конгресу, участі в обговореннях та дискусіях дозволяє учасникам краще дізнатися та зрозуміти один одного, що є запорукою встановлення довірчих партнерських відносин та прямих ділових контактів.

 
 
 
 

РОЗШИРЕННЯ РИНКУ ЗБУТУ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

Міжнародний конгрес об’єднує представників машинобудівних підприємств та компаній із різних країн та континентів. Це є чудовою нагодою представити свої розробки, продукцію та послуги представникам з Європи, Азії та Америки і тим самим розширити географію своєї присутності на світовому ринку

 
 
 
 

ПУБЛІКАЦІЯ У НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ЖУРНАЛАХ

Здобувачам наукових ступенів та просто всім своїм учасникам конгрес дає чудову нагоду для публікації результатів своїх робіт та статей в офіційних друкованих спеціалізованих наукових виданнях України, таких як науково-технічні журнали “Авіаційно-Космічна Техніка та Технологія” та “Двигуни Внутрішнього Згоряння”.

 
 
 
 

Запрошуємо зацікавлені компанії та ЗМІ надати конгресу спонсорську та інформаційну підтримку. Для спонсорів надаються особливі умови розміщення реклами.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 
 
 
 

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ КОНГРЕСУ

 
 
 
 

НАЦІОНАЛЬНИЙ АЕРОКОСМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. М.Є. ЖУКІВСЬКОГО «ХАІ»

Провідний вищий навчальний заклад системи державної освіти України, що випускає спеціалістів у галузі розробки та виробництва авіаційної та космічної техніки.

 
 
 
 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ХПІ»

Є єдиним вищим навчальним закладом в Україні, який готує інженерні кадри за такими напрямами, як турбінобудування, котло- та реакторобудування, електроізоляційна, кабельна та конденсаторна техніка, технологія жирів та жирозамінників.

 
 
 
 

ДП “ІВЧЕНКО-ПРОГРЕС”

Є провідним Українським державним підприємством з проектування та виготовлення двигунів для багатьох типів літаків та гелікоптерів, а також приводів та спецобладнання для індустріального застосування. Підприємство входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

 
 
 
 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМ. АДМИРАЛА МАКАРОВАА

Є провідним вищим навчальним закладом в Україні, який готує фахівців для суднобудівної та суміжних галузей промисловості.

 
 
 
 

ЧЕРНОМОРСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ПЕТРА МОГИЛИ

Український Національний університет класичного типу, який готує кваліфікованих спеціалістів з гуманітарних та технічних напрямків.

 
 
 
 

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 
 
З усіх питань ви можете звернутися до організаторів конгресу, скориставшись нашою контактною формою або використовуючи наведені нижче контакти.
 

Поштова адреса для листів:

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»

61070, Україна, м. Харків, вул. Чкалова, 17
Білогубу О.В., Єпіфанову С.В.

 

Тел.: +38 (057) 788-43-41

          +38 (057) 788-47-78

Факс: +38 (057) 788-45-25

E-mail: info@propulsioncongress.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  Контактная форма

  Имя*

  Телефон*

  E-mail*

  Тема*

  Сообщение*